• Пн. - Пт., 10.00-19.00

  • м. Київ

  •  

Про Нас

U-Journalistжурналістська редакція та компанія, що спеціалізується на наданні послуг у сфері первинної реєстрації бізнесу та реєстрації змін, пов’язаних з діяльністю юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Головною метою діяльності компанії є максимальна оптимізація Вашого часу та ресурсів для забезпечення ефективного управління бізнесом.

Ведення бізнесу у сучасному світі вимагає мобільності та оперативності у прийнятті рішень, що спричинено постійними змінами законодавства. Якщо Ви бажаєте зекономити Ваш дорогоцінний час, не витрачаючи його на формальні процедури, пов’язані з проведенням державної реєстрації, пропонуємо звернутися до нашої професійної команди, яка допоможе Вам отримати швидкий та успішний результат.

Звертаючись до U-Journalist, Ви отримуєте повноцінну консультацію та якісні послуги з підготовки всіх необхідних документів з урахуванням Ваших побажань.

Наші принципи:

Якість

Оперативність

Професійність

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Довіра

Алгоритм взаємодії з U-Journalist:

Ви зв'язуєтесь з нашими спеціалістами

Надаєте необхідну інформацію та документи

Ми готуємо документи для проведення державної реєстрації

Ви отримуєте готовий результат

Все, що від Вас вимагається - підписати підготовлений пакет документів у нотаріуса.

*** Просимо Вас звернути увагу, що вартість послуг нашої компанії не включає в себе додаткові витрати, такі як нотаріальні послуги та адміністративний збір, які сплачуються окремо.***